Kieszeń magnetyczna A3 z szarą ramką

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku

Parametry

Waga (g) 75,55
Format (mm) A3 (297 × 420)

Wideoklipy

 

 
 
W magazynie

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Zaoszczędzisz
30 szt 7% 30,72 zł
100 szt 10% 146,27 zł
60301
8595133912266
14,63 zł/szt 11,89 zł Bez VAT
W magazynie

Ważne informacje

Kieszonka magnetyczna to idealne rozwiązanie do umieszczania dokumentów papierowych lub wydruków, które muszą być widoczne. Jest to elastyczna kieszeń z kolorową ramką i przezroczystą folią, pod którą można umieścić dokument.

W kieszeni magnetycznej można umieścić ważne wiadomości dla pracowników i klientów, dokumenty szkolne, menu, ulotki, analizy lub różne informacje. Zawartość będzie dobrze chroniona przed uszkodzeniem i zużyciem pod folią. Kolejną zaletą jest łatwość obsługi i możliwość szybkiej wymiany dokumentów.

FAQ:
Pytanie: „Jaki jest materiał kieszeni magnetycznych z ramką? Czy nie będzie tam błyszczeć światło?“
Odpowiedź MAGSY: „Przednia przezroczysta strona kieszeni jest wykonana z matowego PVC, aby nie dochodziło do odblasków i gorszej czytelności dokumentu (jak w przypadku błyszczącego PVC).“

 

UWAGA DLA KLIENTÓW:

Klientów informuje się, że odcień koloru dostarczonego produktu może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Sprzedawca nie gwarantuje kupującemu, że odcień koloru dostarczonego produktu będzie taki sam, jak pokazany na powyższej próbce. W przypadku, gdy dostarczony towar nie spełnia Twoich oczekiwań ze względu na różnicę w kolorze, możesz skorzystać z gwarantowanej opcji zwrotu w ciągu 30 dni na warunkach określonych tutaj: https://e-shop.magsy.pl/zwrot-towaru/. Te 30 dni są przeznaczone tylko na przetestowanie towaru, po czym sprzedawca może odmówić zwrotu.

Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach. Nawet w pomieszczeniach zamkniętych należy chronić go przed ciągłym działaniem promieni słonecznych. Produkt nie może być stale wystawiony na działanie promieni słonecznych. Nie wolno pisać na produkcie.

11 innych produktów z tej kategorii: