Super mocny magnes sortujący UP

Nevyhovuje Vám tento separátor?
Vyrobíme Vám separátor na míru
Kontaktujte nás

Zákaznická podpora

+420 739 456 093
[email protected]

Zadat poptávku

Parametry

Opis Supersilny magnes sortujący UP
Odporność cieplna 80 °C
Oznaczenie MR 114x72-UP
Waga (kg) 1,9
Rodzaj magnesu Neodym (NdFeB)

Wideoklipy

 

 
 
W magazynie

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Zaoszczędzisz
2 szt 7% 290,16 zł
4 szt 10% 829,02 zł
50717
8595133919470
2 072,55 zł/szt 1 685,00 zł Bez VAT

Super mocny magnes sortujący UP

Ważne informacje

Ten super silny magnes sortujący służy do identyfikacji metali magnetycznych pośród metali niemagnetycznych. 

Na przykład sprasowane puszki aluminiowe nie mogą zawierać żadnych magnetycznych materiałów metalicznych, zanim zostaną wysłane dużych zakładów przetwórstwa aluminium, Ten super silny neodymowy magnes sortujący odnajdzie nawet mały przedmiot magnetyczny w sprasowanej kostce aluminiowej. Należy tylko przesunąć ten bardzo silny magnes wokół aluminiowej kostki i wyczuć reakcję magnesu przyciągającego się do obiektów magnetycznych. Tam, gdzie da się wyczuć opór, na pewno znajduje się coś magnetycznego. Zasięg pola magnetycznego tego magnesu neodymowego to maksymalnie 200 mm (w zależności od kształtu i wielkości metalowego obiektu magnetycznego)

Ponadto ten bardzo silny magnes można wykorzystać na przykład do rozpoznawania i identyfikacji stelaży w ściankach gipsowo kartonowych. Potrzebujecie Państwo wywiercić otwór w ścianie z płyty gipsowo kartonowej i nie wiecie, gdzie znajdują się metalowe profile? Wystarczy poprowadzić magnes wzdłuż ściany (zalecamy niewielki odstęp od ściany, aby jej zarysować, lub położyć szmatkę na powierzchni użytkowej). Profil ścianki gipsowo kartonowej będzie znajdować się w miejscu wyczuwalnego oporu. Metalowe profile muszą być wykonane z materiału magnetycznego.

Chcecie Państwo pozbierać rozsypane w trawie gwoździe? Wystarczy przygotować tekturową osłonę tego wyjątkowo silnego magnesu neodymowego, zebrać śruby, gwoździe lub cokolwiek, co się zapodziało, a następnie oddzielić od magnesu razem z kartonową osłoną. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu o tym, jak zbierać rozsypane gwoździe lub inne magnetyczne przedmioty.

11 innych produktów z tej kategorii: